Електросамокат Kugoo S3 PRO (Jilong) купити, продажі, ціна. Київ, Україна,
Електросамокати купити в Києві. Kugoo S3 PRO Jilong Білий 450w (АКБ 36V 8800mAh) Детальний опис товару, технічні характеристики та фото.
Переваги електросамоката Kugoo S3 Pro Jilong:
* Бортовий комп'ютер з яскравим екраном;
* Є передній і задній амортизатори;
* Широка платформа;
* Нождачная смужка, щоб не ковзали ноги;
* Яскрава фара і додаткові ліхтарі висвітлюють дорогу в темний час доби;
* Легко складається і приймає компактні розміри;
* Задній стоп-сигнал;
* У нижній частині додано декоративний пластик.
Електросамокат Kugoo S3 Pro-це дулучшенная версія електросамоката новинка від компанії kugoo, виробника якісних і недорогих електросамокатів для міста. Оновлений дизайн електросамоката нікого не залишить байдужим.
Самокат оснастили додатковими ліхтарями червоного кольору на деці, виглядає дуже навіть сучасно. Колеса теж зазнали змін, точніше гума, вона стала міцніше і зовні теж змінилася, колеса не накачуються. Складаний механізм не змінився, так як за роки використання, поганих відгуків практично немає.
Блок управління стоїть новий, змінилися і кнопки управління, дисплей також покритий покриттям антивідблиску і тепер навіть в сонячну погоду ви без праці будете бачити інформацію на дисплеї без відблисків.
Система гальмування стала краще, электротормоз зупиняє самокат швидше колишніх моделей.
Вага самоката Kugoo S3 Pro всього 12 кг.
Дека самоката повністю змінена і в кращу сторону, протиковзкий матеріал, розміщений на всій платформі до самих країв.
Покращений і мотор потужністю 450W, він став витривалішими свого попередника з поліпшеною тягою. Таким чином, покращений, електросамокат Kugoo S3 Pro, змінився зовні і внутрішньо.
Електросамокати Kugoo S3 Pro купити на "FunSmart".
Електросамокат Kugoo S3 PRO білий (8800 мА/год) двоколісний транспортний засіб для комфортного пересування по місту.
Електросамокат Kugoo S3 Pro Новинка сезону 2022, по суті вдосконалена модель відомого Kugoo S3 з оновленим дизайном та іншими показниками, що роблять поїздку ще більш комфортною та безпечною.
Відмінності від версії Kugoo S3
Візуально самокати вода мало чим відрізняються, схожими залишилися і технічні характеристики. Головна відмінність – це незвичайна будова колеса 450 Вт, шина по-новому перфорована, покращений дизайн протектора. На шині є спеціальні отвори, які пом'якшують поїздку нерівностями.
Корпус колеса виготовлений із пластику, а шина із каучуку без накачування, це виключає проблеми з проколами.
Бортовий комп'ютер
Зручний та яскравий дисплей надає інформацію:
Рівень заряду акумулятора
Напруга
Загальний пробіг
Час поїздки
Кілометраж та швидкість
За бажання, ви можете самостійно задати потрібні вам показники та електросамокат Kugoo S3 Prо стане ідеальною альтернативою велосипеду чи мопеду.
Швидкість Kugoo S3
Модель має 3 швидкості, на холостому ходу виявлено такі показники:
1 Швидкість – 20 км;
2 Швидкість – 26 км;
3 Швидкість – 32 км.
Показники можуть відрізнятися від якості дороги та ваги користувача. Практичний та недорогий електросамокат Kugoo S3 Рrо має обмеження до 120 кг за вагою вершника.
Гальмівна система
У даній версії для поліпшення показників безпеки встановлені магнітні гальма і додатково ножний гальмо. Тому електросамокат має посилене крило. Користувач на свій розсуд може користуватися електричним або звичайним гальмом.
Зручність та простота використання
Вертикальна стійка, крім бортового комп'ютера, оснащена зручними ручками, які легко і просто складаються, саме будівництво фіксується в 3 положеннях по висоті. Для нічного освітлення попереду встановлений потужний ліхтар, ходові вогні розташовані на крилі та бічній панелі, що робить вас помітним у темну пору доби.
ОСОБЛИВОСТІ:
Бортовий комп'ютер
Потужний електромотор 450W (покращена версія)
Міцна алюмінієва рама
Алюмінієві колеса 8”
АКБ Li-ion SAMSUNG 8.8Ah 36V
LED дисплей
LED фара
3 режими швидкості
Вологозахист: клас IP54
Для дітей та дорослих
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Максимальна швидкість: 30 км/год
Пробіг на одному заряді: до 30 км
Час заряджання: 3 години
Максимальне навантаження: 120 кг
Вага самокату: 12 кг
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
Самокат
Зарядний пристрій
Інструкція
Гарантійний талон
ГАРАНТІЯ - 24 МІСЯЦЯ
| Основні атрибути |
| Виробник | Kugoo |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 8 мм |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Ножні гальма, Підніжка |
| Вага | 11 кг |
| Колір | Білий |
| Потужність електродвигуна | 450 Вт |
| Рік випуску | 2023 |
| Час зарядки | 4 година |
| Дистанція пробігу | 30 км |
| Максимальна швидкість | 32 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 8800 мА/год |
| Водонепроникність | 54 м |
| Вид шини | Безкамерна |
| Тип батареї | Літієва |
| Час складання | 15 сек |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Розмір в розкладеному вигляді | 1160х940х210 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
Купити електросамокат виробника і торгового бренду
Kugoo (Куго) з доставкою в Дніпрі вибрати, замовити з доставкою по всій Україні.
Нові самокати з потужною Li-ion батареєю і посиленою рамою з гарантією.
Ціни і характеристики самокатів з електромотором. Відгуки покупців про електросамокатах.
Електросамокати дитячі та дорослі, а також для вашого підлітка вибрати на подарунок або для себе дозволить каталог товарів «FunSmart».
«FunSmart» -
інтернет-магазин двоколісних фанових і розумних товарів в м.Дніпро, для тих хто може веселитися в будь-якому віці. Ми інтернет-магазин електросамокатів - надійних прогулянкових транспортних засобів гідної якості. На нашому сайті на сторінках товарів можна знайти та подивитись відео огляди про електросамокати з ютюб, порівняти вартість самокатів на електромоторі з пропозицією інших продавців з Дніпра та в інших інтернет-магазинах України.
Ви можете завжди отримати безкоштовну консультацію та рекомендації щодо кращого варіанту покупки самоката особисто для вас.
Залиште нам заявку - ми вам передзвонимо і допоможемо з вибором електросамоката в нашому
інтернет-магазині «FunSmart», замовити і купити з доставкою по Дніпру і Новою Поштою по всій Україні.
Купити
Електросамокат Kugoo S3 PRO (Jilong) Білий 450w (АКБ 36V 8800mAh) за низькими цінами в Україні можна в інтернет-магазині ФанСмарт, продаж недорого з доставкою по областях України: Київ, Вінниця, Дніпро, Кривий Ріг, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Львів, Луцьк, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Інтернет-магазин FunSmart пропонує замовити Електросамокат Kugoo S3 PRO (Jilong) Білий 450w (АКБ 36V 8800mAh), переглянути повний опис, детальні характеристики, фото товару та актуальні ціни зі знижками на 2026 рік.
Купити електросамокати в Україні недорого. Продаж електросамокатів та доставка "Нова пошта" безпосередньо від імпортера. Самовивіз з м. Одеса