Електросамокат Maraton Tesla 12000 (2024) - модель для Великих Людей!
Потужний мотор 1000 ват, та акумулятор 48V, 18000 mAh разом із новою, укріпленою декою, дозволяє перевозити людей вагою до 160 кілограм.
А великі надувні колеса зроблять поїздку не тільки швидкою, але й зручною, вам будуть не страшні купини та вибоїни.
Електросамокат Tesla 12000 має новий двигун збільшеної потужності.
1000 ватне мотор-колесо робить машину більш прийомистою, "швидкою".
Зручне керування з керма
На кермі праворуч розташовані курки прискорення, гальма, а також бортовий комп'ютер. Він показує точну швидкість та пробіг самокату.
Користувач може увімкнути підсвічування, а також кнопкою на кермі.
Зручний та інформативний бортовий комп'ютер
Користувач, який вирішить купити Tesla 12000, не матиме недоліку в інформації про стан електросамокату.
На бортовому комп'ютері відображається вся необхідна інформація (швидкість, пробіг, заряд) та інші налаштування.
Все, що потрібно знати, відображається на цифровому РК дисплеї.
Надійні амортизатори та міцна дека
Пневматичні амортизатори приховують нерівності дороги, поїздка буде комфортнішою.
Міцна підніжка витримує на самокаті Tesla 12000 важких їздців - до 160 кілограм.
Акумуляторів більше, а вага менше
Талановитим розробникам компанії Maraton якимось чином вдалося досягти цього.
Електросамокат реально став набагато легшим, при тому, що ємність акумулятора збільшилася
Новий дизайн, потужна фара
Дальність світла тепер до 10 метрів, що дозволяє комфортно їхати у темний час доби
Гарантія на електросамокат 24 місяці від магазина!
| Основні атрибути |
| Виробник | Tesla |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 10.5 мм |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Підніжка, Знімне сидіння |
| Вага | 24 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Час зарядки | 4 година |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 35 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 18000 мА/год |
| Водонепроникність | 54 м |
| Вид шини | Пневматична |
| Тип батареї | Літієва |
| Час складання | 10 сек |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Розмір в розкладеному вигляді | Д 110см х Ш 22 см х В 120 см |
| Розмір у складеному вигляді | Д 110см х Ш 22 см х В 48см |
| Розмір в упаковці | Д 130см х Ш 30 см х В 50 см |
| Гарантійний термін | 24 міс |
купити електросамокат виробника і торгового бренду Tesla (Тесла) з доставкою в Дніпрі вибрати, замовити з доставкою по всій Україні. Нові самокати з потужною Li-ion батареєю і посиленою рамою з гарантією. Ціни і характеристики самокатів з електромотором. Відгуки покупців про електросамокатах. Електросамокати дитячі та дорослі, а також для вашого підлітка вибрати на подарунок або для себе дозволить каталог товарів «FunSmart».
«FunSmart» - інтернет-магазин двоколісних фанових і розумних товарів в м Дніпро для тих хто може веселитися в будь-якому віці. Ми інтернет-магазин електросамокатів-надійних прогулянкових транспортних засобів гідної якості. На нашому сайті в картках товарів можна відео огляди по електросамокатах, порівняти вартість самокатів на електромоторі з пропозицією інших продавців з Дніпра та інших інтернет-магазинах України. Ви можете завжди отримати безкоштовну консультацію та рекомендації щодо кращого варіанту покупки самоката особисто для вас. залиште нам заявку - ми Вам передзвонимо і допоможемо з вибором електросамоката в нашому інтернет-магазині FunSmart, замовити і купити з доставкою по Дніпру і Новою Поштою по всій Україні.
Купити
Електросамокат Maraton Tesla 12000 (1000W, 18Ah, 2024 року) Чорний за низькими цінами в Україні можна в інтернет-магазині ФанСмарт, продаж недорого з доставкою по областях України: Київ, Вінниця, Дніпро, Кривий Ріг, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Львів, Луцьк, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Інтернет-магазин FunSmart пропонує замовити Електросамокат Maraton Tesla 12000 (1000W, 18Ah, 2024 року) Чорний, переглянути повний опис, детальні характеристики, фото товару та актуальні ціни зі знижками на 2026 рік.
Купити електросамокати в Україні недорого. Продаж електросамокатів та доставка "Нова пошта" безпосередньо від імпортера. Самовивіз з м. Одеса