Електросамокат KUGOO М4 PRO Kirin - позашляховик для їзди по місту.
Купити по низьким цінам в Україні
від фірми
Самокат М4 PRO поєднує в собі сучасний дизайн, високу міцність і кращі технологічні рішення. Вбудовані поворотники, додаткове підсвічування, посилена рама, – це лише малий список переваг цього "звіра".
Низькі ціни на Електросамокати Kugoo M4 PRO Kirin 18Ah 1000W. Продажа з доставкою.
Купуючи такий самокат, ви попрощаєтесь з виснажливим простоюванням в пробці і незручним громадським транспортом.
Такий транспорт безумовно змінить звичний спосіб життя. Тепер ви будете їздити на роботу і в особистих справах з великим задоволенням. Також він ідеально підходить для прогулянок на свіжому повітрі або прогулянок з дітьми.
Сотні захоплених поглядів вам услід гарантовані!
Ергономічний дизайн і простота у використанні
Технологічний
Технічні характеристики моделі гідні. Потужність двигуна-колеса збільшена до 1000 Вт. Це дозволяє розвивати швидкість до 50 км/год. Дальність їзди однією повному заряді АКБ, ємність якої становить 18 Ач, здатний досягати 55 км. Повністю заряд акумулятора відновлюється за 8 годин. Завести пристрій без індивідуального ключа неможливо.
KUGOO M4 PRO увібрав в себе кращі технічні параметри і нововведення, завдяки яким електросамокат стає більш зручним і комфортним для застосування в умовах міста.
Відмінні риси електросамоката KUGOO M4 PRO:
велика ємність акумуляторної батаре ї- цілих 18 ампер / год;
яскраві світлодіодні стрічки відповідають за сигнали поворотів пристрою;
оновлені задні ресори значно поліпшують підвіску;
загальний дизайн став більш обтічним, аеродинамічним.
В цілому електросамокат KUGOO M4 Pro зі своїми характеристиками являє собою якщо не новий щабель, то дуже цікаву модель, здатну зацікавити найвибагливішого користувача.
Особливості конструкції
Складаний тип конструкції дозволяє переносити електросамокат ручною поклажею, але при цьому він витримує навантаження до 160 кг. Електросамокат просто складається і легко поміщається в багажник звичайного автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ:
Бортовий комп'ютер
Потужний електродвигун 1000W
Міцна алюмінієва рама
Алюмінієві колеса 10” (надувні)
АКБ Li-ion SAMSUNG 18Ah, 48V
LED дисплей
LED фара
3 режими швидкості
Вологозахист: клас IP67
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
Самокат
Зарядний пристрій
Інструкція
Гарантійний талон
ГАРАНТІЯ - 24 місяці від виробника
| Основні атрибути |
| Виробник | Kugoo |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Підніжка, Знімне сидіння |
| Вага | 26 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Рік випуску | 2023 |
| Час зарядки | 8 година |
| Дистанція пробігу | 55 км |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 45 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 18000 мА/год |
| Водонепроникність | 67 м |
| Вид шини | Пневматична |
| Тип батареї | Літієва |
| Час складання | 35 сек |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Розмір в розкладеному вигляді | 1200х1150х560 мм |
| Розмір в упаковці | 119/25/46 см |
| Гарантійний термін | 24 міс |
Купити
Kugoo M4 PRO Kirin 18Ah 1000W без сидіння за низькими цінами в Україні можна в інтернет-магазині ФанСмарт, продаж недорого з доставкою по областях України: Київ, Вінниця, Дніпро, Кривий Ріг, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Львів, Луцьк, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Інтернет-магазин FunSmart пропонує замовити Kugoo M4 PRO Kirin 18Ah 1000W без сидіння, переглянути повний опис, детальні характеристики, фото товару та актуальні ціни зі знижками на 2026 рік.
FunSmart Market
Купити електросамокати в Україні недорого. Продаж електросамокатів та доставка "Нова пошта" безпосередньо від імпортера. Самовивіз з м. Одеса