Електросамокат zwheel G30 max (600W, 15AH)
E-Scooter G30 MAX-це стильний і якісний електричний самокат, який стане чудовим варіантом для вашого пересування по місту.
Максимальна мобільність
Електросамокат оснащений акумулятором великої ємності (15AH, 36v), що дозволяє проїхати до 50 кілометрів на одному заряді.
Завдяки потужному мотору (600Вт) можна рухатися в гірку з кутом підйому до 25 градусів і розганятися до 30 км/год.
Задній привід дає вам найкраще рішення для прискорення, стійкості та гальмування.
Максимальний комфорт
На кермі електросамоката Zwheel G30 Max розташований великий і зручний кольоровий дисплей, на якому можна оперативно отримувати інформацію про швидкість, про заряд акумулятора, про стан самоката, повідомлення про помилки.
Амортизаційні 10-дюймові пневматичні шини зроблять вашу поїздку більш плавною і стійкою навіть на нерівних поверхнях або лежачих поліцейських.
Максимальна якість
Оновлені Конструктивні особливості, такі як водонепроникність IP54 на основних частинах самоката і підвищення довговічності, роблять Electric Scooter MAX ідеальним вибором для поїздок на короткі відстані або щоденних поїздок на роботу.
Освітлення:
* Дуже яскрава передня LED фара потужністю 2,5 W
* Передня / задня фари
* Кнопка-перемикач Вкл / викл
Завдяки підсвічуванню і габаритному вогню на задньому колесі, ви будете видні в темряві, що підвищує безпеку руху.
Дорога перед вами буде висвітлюватися фарою, яка розташована на передній частині керма.
Підсвічування включається кнопкою на дисплеї.
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
Самокат
Зарядний пристрій
Інструкція
Гарантійний талон
| Основні атрибути |
| Виробник | Ninebot |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 10
|
| Особливості | Ручне гальмо, Підніжка |
| Вага | 15 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 600 Вт |
| Рік випуску | 2023 |
| Час зарядки | 6 година |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 30 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 15000 мА/год |
| Водонепроникність | 54 м |
| Вид шини | Пневматична |
| Тип батареї | Літієва |
| Час складання | 10 сек |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Гарантійний термін | 24 міс |
«FunSmart» - інтернет-магазин двуколесних фанових та розумних товарів в м.Дніпро, для тих хто може веселитись в будь якому віці. Для ваших дітей пропонуємо самокати з електромотором гідної якості, які ви можете вибрати, замовити і купити в Дніпрі з доставкою по всій Україні.
Купити
Електросамокат E-Scooter g30 max (600w, 15ah) 10'' Ninebot (Найнбот) за низькими цінами в Україні можна в інтернет-магазині ФанСмарт, продаж недорого з доставкою по областях України: Київ, Вінниця, Дніпро, Кривий Ріг, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Львів, Луцьк, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Інтернет-магазин FunSmart пропонує замовити Електросамокат E-Scooter g30 max (600w, 15ah) 10'' Ninebot (Найнбот), переглянути повний опис, детальні характеристики, фото товару та актуальні ціни зі знижками на 2026 рік.
Купити електросамокати в Україні недорого. Продаж електросамокатів та доставка "Нова пошта" безпосередньо від імпортера. Самовивіз з м. Одеса