Електросамокат із сидінням 12 дюймів TTG Q2 (500W, 48V,12Ah) Блакитний
Електросамокат TTG Q2 – модель для Великих Людей!
Потужний акумулятор разом із новою, укріпленою декою, дозволяє перевозити людей вагою до 140 кілограм.
Електросамокат TTG Q2 має новий двигун збільшеної потужності.
Номінальна потужність його 350 Вт
Максимальна потужність до 500 Вт!
Електросамокат TTG Q2 - це електросамокат з сидінням, розроблений для використання як дорослими, так і дітьми. Його стильний дизайн і простота в експлуатації роблять його ідеальним вибором. Зручне сидіння, що постачається в комплекті, гарантує максимальний комфорт і задоволення від поїздки. Благодаря передній і задній системі амортизації забезпечується високий рівень безпеки під час руху.
Одноетапне складання та зручне зберігання - ось основні переваги TTG Q2. Цей легкий, портативний і складний самокат дозволяє вам взяти його з собою у будь-яке місце. Завдяки своїй компактності в складеному вигляді, його легко помістити у багажник або будь-яке інше приміщення. Вбудований відсік для багажу на задній частині самоката надає додатковий комфорт під час перевезення речей.
Плавна, комфортна і безпечна поїздка - ось у чому відрізняється електросамокат TTG Q2. Він виготовлений з міцного і легкого алюмінієвого сплаву, забезпечуючи довговічність і надійність. Шини діаметром 12 дюймів забезпечують комфортне керування на різних типах поверхні. Більш швидкий розгін і здатність подолати підйоми до 30 градусів надають покращені відчуття та задоволення від кожної поїздки.
Гарантія від магазину 2 роки!
ОСОБЛИВОСТІ:
Потужний електродвигун 500W
Міцна алюмінієва рама
Надувні колеса 12 дюймiв
АКБ Li-ion SAMSUNG: 12Ah, 48V
LED дисплей
LED фара
3 режими швидкості
Вологозахист: клас IP54
Для дітей та дорослих
Бортовий комп'ютер
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
Електросамокат
Зарядний пристрій
Інструкція
Гарантійний талон
| Основні атрибути |
| Виробник | TTG |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 12 мм |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Підніжка, Знімне сидіння |
| Вага | 16 кг |
| Колір | Блакитний |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Час зарядки | 5 година |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 30 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 12000 мА/год |
| Водонепроникність | 54 м |
| Вид шини | Пневматична |
| Час складання | 10 сек |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Гарантійний термін | 24 міс |
вибрати, замовити й купити електросамокатив Україні за низькими цінами. Нові самокати з потужною Li-ion батареєю і посиленою рамою з гарантією. Ціни і характеристики самокатів з електромотором. Відгуки покупців про електросамокатах. Електросамокати дитячі та дорослі, а також для вашого підлітка вибрати на подарунок або для себе дозволить каталог товарів «FunSmart».
«FunSmart» - інтернет-магазин двоколісних фанових і розумних товарів в Україні за низькими цінами для тих хто може веселитися в будь-якому віці. Ми інтернет-магазин електросамокатів-надійних прогулянкових транспортних засобів гідної якості. На нашому сайті в картках товарів можна відео огляди по електросамокатах, порівняти вартість самокатів на електромоторі з пропозицією інших продавців з Дніпра та інших інтернет-магазинах України. Ви можете завжди отримати безкоштовну консультацію та рекомендації щодо кращого варіанту покупки самоката особисто для вас. залиште нам заявку - ми Вам передзвонимо і допоможемо з вибором електросамоката в нашому інтернет-магазині FunSmart, замовити і купити з доставкою по Україні Новою Поштою.
Купити
Електросамокат із сидінням 12 дюймів TTG Q2 (500W, 48V,12Ah) Блакитний за низькими цінами в Україні можна в інтернет-магазині ФанСмарт, продаж недорого з доставкою по областях України: Київ, Вінниця, Дніпро, Кривий Ріг, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Львів, Луцьк, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Інтернет-магазин FunSmart пропонує замовити Електросамокат із сидінням 12 дюймів TTG Q2 (500W, 48V,12Ah) Блакитний, переглянути повний опис, детальні характеристики, фото товару та актуальні ціни зі знижками на 2026 рік.
Купити електросамокати в Україні недорого. Продаж електросамокатів та доставка "Нова пошта" безпосередньо від імпортера. Самовивіз з м. Одеса