Самокат Crosser E9 Pro MAX
Це новинка 2023 року, є покращеною версією моделі Crosser E9. Оснащений потужнішим мотором, батареєю на 15 А/год та круїз-контролем для комфортного пересування. Запас вільного ходу – 45 км. Збільшені колеса, діаметром 10" м'яко проходять нерівності дороги, всілякі ямки і вибоїни, бардюри і бруківку, роблячи пересування максимально комфортним і безпечним. Прогулянки, зустрічі з друзями, поїздки на роботу з цим самокатом стануть справжнім задоволенням, адже більше потрібно стояти в пробках Достатньо зарядити ваш транспортний засіб, і він з вітерцем домчить вас куди потрібно.
Особливості
Зручна дека з рифленим покриттям, що перешкоджає ковзанню.
Компактна складна конструкція з надійною фіксацією керма.
М'які ковзаючі грипси дозволяють впевнено керувати самокатом.
Діаметр коліс складає 10 дюймів. Вони безкамерні, із перфорацією. Завдяки цьому агрегатом просто управляти, пересування дуже плавне, немає різких стрибків. Самокат маневрений.
У задній частині деки передбачені два пружинні амортизатори, що гасять дрібні нерівності траси.
Передня амортизаційна вилка, що робить поїздку максимально комфортною, розвантажуючи руки райдера.
Регенеративна дискова гальмівна система з антиблокуванням.
За безпеку під час нічного катання відповідає передня фара та габаритні вогні на задньому крилі.
На кермі передбачено інформативний дисплей.
Двигун потужністю 600 Вт розвиває швидкість до 35 км/год.
Збільшена батарея дозволяє проїхати самокатом до 45 км.
У комплекті передбачено зарядний пристрій.
Додаткові переваги
Прохідність: 10" шини Е9 легко долають перешкоди, не доступні 8,5" колесам.
Безпека: яскраве світло та габаритні вогні для впевненої їзди у темний час.
Швидкість: єдиний у своєму класі розвиває максимальну швидкість до 35 км/година.
Потужність: двигун 600 Вт і батарея на 15 А/год. забезпечують дальність пробігу - до 45 км із допустимим навантаженням до 120 кг.
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
Самокат
Зарядний пристрій
Інструкція
Гарантійний талон
ГАРАНТІЯ - 24 МІСЯЦЯ
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Висота рульової стійки | 115 см |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Підніжка |
| Вага | 14.5 кг |
| Колір | Білий |
| Потужність електродвигуна | 600 Вт |
| Рік випуску | 2023 |
| Час зарядки | 6 година |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 30 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 15000 мА/год |
| Водонепроникність | 67 м |
| Вид шини | Безкамерна |
| Тип батареї | Літієва |
| Час складання | 15 сек |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Розмір в розкладеному вигляді | 1150 x 430 x 1140 мм |
| Розмір у складеному вигляді | 1140х430х490 мм |
| Розмір в упаковці | 1150х450х200 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
|
|
Купити електросамокат виробника і торгового бренду
Crosser (кроссер) з доставкою в Дніпрі вибрати, замовити з доставкою по всій Україні.
Нові самокати з потужною Li-ion батареєю і посиленою рамою з гарантією.
Ціни і характеристики самокатів з електромотором. Відгуки покупців про електросамокатах.
Електросамокати дитячі та дорослі, а також для вашого підлітка вибрати на подарунок або для себе дозволить каталог товарів «FunSmart».
«FunSmart» -
інтернет-магазин двоколісних фанових і розумних товарів в м.Дніпро, для тих хто може веселитися в будь-якому віці. Ми інтернет-магазин електросамокатів - надійних прогулянкових транспортних засобів гідної якості. На нашому сайті на сторінках товарів можна знайти та подивитись відео огляди про електросамокати з ютюб, порівняти вартість самокатів на електромоторі з пропозицією інших продавців з Дніпра та в інших інтернет-магазинах України.
Ви можете завжди отримати безкоштовну консультацію та рекомендації щодо кращого варіанту покупки самоката особисто для вас.
Залиште нам заявку - ми вам передзвонимо і допоможемо з вибором електросамоката в нашому
інтернет-магазині «FunSmart», замовити і купити з доставкою по Дніпру і Новою Поштою по всій Україні.
Купити
Електросамокат crosser e9 pro max перфорація 10 inch + амортизатор (600 вт; 15 а/год) білий за низькими цінами в Україні можна в інтернет-магазині ФанСмарт, продаж недорого з доставкою по областях України: Київ, Вінниця, Дніпро, Кривий Ріг, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Львів, Луцьк, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Інтернет-магазин FunSmart пропонує замовити Електросамокат crosser e9 pro max перфорація 10 inch + амортизатор (600 вт; 15 а/год) білий, переглянути повний опис, детальні характеристики, фото товару та актуальні ціни зі знижками на 2026 рік.
Купити електросамокати в Україні недорого. Продаж електросамокатів та доставка "Нова пошта" безпосередньо від імпортера. Самовивіз з м. Одеса