Електросамокат (Кросер) Crosser E9 Premium MAX AIR 15.0Ah 36V Чорний Складаний електричний самокат - новинка в лінійці електросамокатів Crosser.
Головна особливість новинки – це посилена батарея ємністю 15000 mAh. Крім цього Crosser E9 MAX обладнаний потужним мотором і великими 10-ти дюймовими колесами. Потужний електричний двигун 600 Вт дозволяє самокату розвивати максимальну швидкість до 35 км/год.
Надувні колеса з камерою
Підходить електросамокат для дітей та для дорослих. Має великий запас ходу, зручний у перенесенні і дуже компактний при зберіганні та транспортуванні. Це ідеальний варіант персонального міського електротранспорту для максимально безпроблемного переміщення містом.
Особливості та характеристики електросамокату Crosser E9 Premium MAX AIR:
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Матеріал рами: Алюміній
- Конструкція: Складна
- Діаметр колеса: 10 дюймів
- Висота рульової стійки: 115 см
- Особливості: Ручне гальмо, Підніжка, LED-дисплей, додаток для смартфона
- Вага: 13 кг
- Колір чорний
- Потужність електродвигуна: 600 Вт
- Потужність і тип батареї: Li-ion SAMSUNG 15.0Ah, 36V
- Рік випуску: 2023
- Час зарядки: 6 годин
- Дистанція пробігу: до 45 км
- Максимальна швидкість: 35 км/год
- Освітлення: Задній стоп-сигнал, Передня фара, Задні габаритні вогні
- Тип гальм: Дискове гальмо
Дискові гальма / Задній амортизатор
Електричний самокат Crosser E9 оснащений дисковими гальмами, антиблокувальною системою E-ABS і регенеративною гальмівною системою, що перетворює частину кінетичної енергії, що виділяється при гальмуванні, в заряд для акумулятора. Таке серйозне оснащення дозволяє власнику здійснити ефективне гальмування і при цьому підражати батарею.
У темну пору дорога освітлюється яскравою передньою фарою. Безперервне підсвічування заднього стоп сигналу робить вас помітним для інших учасників руху. Переднє освітлення: лампа високої яскравості із лінзою. Заднє освітлення: лампа стоп сигналу загоряється під час гальмування.
Потужна батарея Crosser E9 MAX
Посилена потужна батарея ємністю 15000 mAh з системою відновлення енергії може здійснювати поїздки до 45 км на одному заряді. Така «живучість» досягається за рахунок впровадження в конструкцію самокату регенеративної гальмівної системи, що перетворює частину кінетичної енергії, що виділяється при гальмуванні, в заряд для акумулятора.
LED-дисплей
На рульовій стійці електросамокату відображаються спідометр, обраний швидкісний режим, статус фари. Для тих, кому одного екрана недостатньо, виробник пропонує використовувати додаткові можливості програми на телефоні.
Інтелектуальна функція КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ: Встановлений на Crosser E9 Premium бортовий комп'ютер дозволяє підтримувати вибрану користувачем швидкість. При рівномірному 5 сік. рух апарат автоматично запам'ятовує вибраний режим, що дозволяє насолоджуватися поїздкою, забувши про ручку газу.
Комплектація
- зарядний пристрій;
- інструкція;
- гарантійний талон;
- ключі.
| Основні атрибути |
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Висота рульової стійки | 115 см |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Підніжка |
| Вага | 14 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 600 Вт |
| Рік випуску | 2023 |
| Час зарядки | 6 година |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 30 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 15000 мА/год |
| Водонепроникність | 54 м |
| Вид шини | Пневматична |
| Тип батареї | Літієва |
| Час складання | 15 сек |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Розмір в розкладеному вигляді | 1140х430х1150 мм |
| Розмір у складеному вигляді | 1140х430х490 мм |
| Розмір в упаковці | 1150х450х200 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Купити електросамокат виробника і торгового бренду
crosser (кроссер) з доставкою в Дніпрі вибрати, замовити з доставкою по всій Україні.
Нові самокати з потужною Li-ion батареєю і посиленою рамою з гарантією.
Ціни і характеристики самокатів з електромотором. Відгуки покупців про електросамокатах.
Електросамокати дитячі та дорослі, а також для вашого підлітка вибрати на подарунок або для себе дозволить каталог товарів «FunSmart».
«FunSmart» -
інтернет-магазин двоколісних фанових і розумних товарів в м.Дніпро, для тих хто може веселитися в будь-якому віці. Ми інтернет-магазин електросамокатів - надійних прогулянкових транспортних засобів гідної якості. На нашому сайті на сторінках товарів можна знайти та подивитись відео огляди про електросамокати з ютюб, порівняти вартість самокатів на електромоторі з пропозицією інших продавців з Дніпра та в інших інтернет-магазинах України.
Ви можете завжди отримати безкоштовну консультацію та рекомендації щодо кращого варіанту покупки самоката особисто для вас.
Залиште нам заявку - ми вам передзвонимо і допоможемо з вибором електросамоката в нашому
інтернет-магазині «FunSmart», замовити і купити з доставкою по Дніпру і Новою Поштою по всій Україні.
Купити
Електросамокат Crosser E9 Premium MAX 600W 15AH Air 10" (Black) Чорний за низькими цінами в Україні можна в інтернет-магазині ФанСмарт, продаж недорого з доставкою по областях України: Київ, Вінниця, Дніпро, Кривий Ріг, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Львів, Луцьк, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Інтернет-магазин FunSmart пропонує замовити Електросамокат Crosser E9 Premium MAX 600W 15AH Air 10" (Black) Чорний, переглянути повний опис, детальні характеристики, фото товару та актуальні ціни зі знижками на 2026 рік.
Купити електросамокати в Україні недорого. Продаж електросамокатів та доставка "Нова пошта" безпосередньо від імпортера. Самовивіз з м. Одеса