Електровелосипед ASKMY 14" 500W 48V 18Аh (модель 2023 року) чорний, з корзиною і додатковим сидінням
Електровелосипед ASKMY дозволяє переміщатися містом без пробок, не витрачаючи при цьому значних зусиль і не вимагаючи заправки бензином, тому є ідеальним транспортом, щоб добиратися до роботи або у справах.
Гідний формат міського транспорту та засоби для прогулянок за містом. Універсальний, міський та компактний електровелосипед для повсякденного використання.
За допомогою вбудованого електромотора дозволяє долати великі відстані. Запас ходу від електромотора становить 50 км, але навіть після цього ви зможете продовжувати рух як на звичайному велосипеді. Максимальна швидкість до - 45 км/год. Двигун потужністю 500Вт, він абсолютно безшумний, ефективний, не боїться вологи.
Оснащений ліхтарем і звуковим сигналом, а також багажником.
Особливості
- Універсальний електричний велосипед дозволяє переміщатися без використання електротяги, в режимі PAS (три режими потужності), або повністю на електричній тязі без використання педалей.
- Складна конструкція.
- Використання легкої та довговічної літієвої батареї.
- Літійова батарея вбудована в раму.
- Світлодіодний ліхтарик у базовій комплектації.
Характеристики Електровелосипед ASKMY U14 Pro 48V 500W 18Ah | складаний з додатковим сидінням та кошиком:
Тип - Електровелосипед;
Призначення - Для дорослих, Для дітей;
Запас ходу - 40-60 км;
Максимальне рекомендоване навантаження - 150 кг;
Вид - Складані(складаний);
Максимальна швидкість - 40-45 км/год;
Максимальний кут нахилу поверхні (кут підйому) - 14;
Максимальна потужність - 500 Вт;
Номінальна потужність - 500 Вт;
Особливості - з LED-дисплеєм;
Діаметр коліс - 14" дюймів;
Водонепроникність - IP54;
Тип акумулятора - Li-Ion;
Колеса - 2-колісні транспортні засоби;
Колір - Чорний;
Ландшафт - Асфальт, Бруківка, Тротуарна плитка, Ґрунтова дорога;
Рама - Алюмінієва;
Амортизація - з амортизаційною вилкою, Переднє гальмо - Дисковий механічний, Заднє гальмо - Дисковий механічний; Розташування електродвигуна - Заднє мотор-колесо;
Зарядний пристрій - В комплекті; Час повної заряджання - 6 годин Розташування акумулятора - У задній частині рами;
Напруга акумулятора - 48 В Вага - 26 кг; Інтелектуальний захист від - Короткого замикання;
Додаткові характеристики - Набір ключів у комплекті;
Складаний - Кошик у комплекті;
Міцна рама з авіаційного алюмінію; Розміри - 70х47х60 см;
Країна-виробник товару - Китай * Увага, необхідне додаткове складання!
| Основні атрибути |
| Виробник | Електромотор |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 14 мм |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Підніжка |
| Вага | 26 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Рік випуску | 2023 |
| Час зарядки | 6 година |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 35 км/год |
| Стан | Новий |
Купити
Електровелосипед ASKMY 14" 500W 48V 18Аh за низькими цінами в Україні можна в інтернет-магазині ФанСмарт, продаж недорого з доставкою по областях України: Київ, Вінниця, Дніпро, Кривий Ріг, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Львів, Луцьк, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Інтернет-магазин FunSmart пропонує замовити Електровелосипед ASKMY 14" 500W 48V 18Аh, переглянути повний опис, детальні характеристики, фото товару та актуальні ціни зі знижками на 2026 рік.
Купити електровелосипеди в Україні недорого. Продаж електровелосипедів за низькими цінами та доставка «Нова пошта» (Nova Poshta) безпосередньо від імпортера. Самовивіз з м. Одеса