Електровелосипед Minako V3 Двомісний купити в Україні з доставкою.
Купити по низьким цінам в Україні
450W
від фірми
Продаж електровелосипедів за низькою ціною, дешевше ніж в маркетплейсі і торгових майданчиках.
Стильний і комфортний Minako V3 двомісний з діаметром коліс по 20-ть дюймів, 450W, 16AH з посиленим акумулятором оснащений світлодіодним датчиком заряду батареї, який складається з 4 поділок.
Купівля такого електровелосипеда вас порадує!.
Включається велосипед на електриці дуже просто, кнопка розташована зліва.
Є ключ запалювання!
Для освітлення модель обладнана ліхтарем попереду.
А надувні колеса 20 дюймів просто ульот – можна з'їжджати з бордюрів, і заїжджати на невеликі перешкоди, в тому числі і без праць переїжджає "лежачих поліцейських". Передні і задні ручні гальма для плавного гальмування.
Електровелосипед Minako V3 450W, 16AH складного типу управляється дуже просто, ручка газу регулює швидкість, гніздо для зарядки має силіконову заглушку.
Одне з головних переваг сучасного транспорту на електриці – не потрібно отримувати права або водійське посвідчення!
Купили електровелосипед і поїхали!
На одному заряді велосипед може проїхати 50-70 км, в залежності від навантаження на велосипед і їзди з педалюванням або без
Так! У цьому велосипеді є чарівна PASS-система.
Крути педалі легко і проїжджай на заряді до 70 км, економлячи заряд акумулятора)
Електровелосипед Minako V3 (20", 450W, 48V, 16AH) як для одного їздця, так і для перевезення дитини, дозволить вам заощадити час і весело прогулятися на свіжому повітрі. Дістатися на роботу не складе труднощів, навіть в жарку пору року ви не спітнієте, так як не потрібно крутити педалі.
Складаний електровелосипед максимально зручний транспортний засіб, на одному заряді без праці проїде 60 км.експлуатація, парковка і зберігання вимагають менше витрат і простору.
Електровелосипед Minako V3 Двомісний швидкісний і комфортний створений для безперешкодного пересування по місту і поза ним!
Досить вже мріяти про модному, сучасним і дешевому засобі пересування.
Характеристика:
- Номінальна потужність двигуна 350W
- Максимальна потужність двигуна 450W дозволить розвивати швидкість до 45 км/год з вагою 120 кг.
- Ємність акумулятора 60V, 16AH
- На одному заряді можна проїхати від 50 до 70 км
- Швидка зарядка від розетки 220V дозволить зарядити акумулятор за 6 годин
Додаткові особливості:
- Для дорослих і дітей
- Барабанна Гальмівна система.
- Наявність другого сидіння
- Відмінний засіб пересування на далекі дистанції з ефективною економією бюджету по відношенню до автомобіля.
- Електровелосипед є екологічним видом транспорту і не шкодить навколишньому середовищу.
- Невеликі габарити збільшать маневреність в місті, що дозволить уникнути пробки і комфортно досягти пункту призначення.
- Відсутність необхідності отримання спеціального дозволу на застосування електровелосипеда
Розмір 1540 х 640 х 1100 мм
| Основні атрибути |
| Виробник | Minako |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Матеріал рами | Метал |
| Діаметр колеса | 20 мм |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Підніжка |
| Вага | 22 кг |
| Колір | Сріблястий |
| Потужність електродвигуна | 450 Вт |
| Рік випуску | 2023 |
| Час зарядки | 6 година |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 35 км/год |
| Стан | Новий |
Купити
Електровелосипед Minako V3 Двомісний 20″ (16000 Ah 60V; 450W) +PASS-система за низькими цінами в Україні можна в інтернет-магазині ФанСмарт, продаж недорого з доставкою по областях України: Київ, Вінниця, Дніпро, Кривий Ріг, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Львів, Луцьк, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Інтернет-магазин FunSmart пропонує замовити Електровелосипед Minako V3 Двомісний 20″ (16000 Ah 60V; 450W) +PASS-система, переглянути повний опис, детальні характеристики, фото товару та актуальні ціни зі знижками на 2026 рік.
Купити електровелосипеди в Україні недорого. Продаж електровелосипедів за низькими цінами та доставка «Нова пошта» (Nova Poshta) безпосередньо від імпортера. Самовивіз з м. Одеса