Електровелосипед Minako V3 Двомісний купити в Україні з доставкою.
Купити по низьким цінам в Україні
від фірми
Стильний та комфортний Minako V3 Двомісний (20″, 600W, 16Ah) з посиленим акумулятором оснащений світлодіодним датчиком заряду батареї, що складається з 4 поділів.
З амортизаторами перед і зад!
Вмикається велосипед електрикою дуже просто, кнопка розташована зліва.
Є ключ запалювання!
Для освітлення модель обладнана ліхтарем попереду.
А надувні колеса 20 дюймів просто відліт - можна з'їжджати з бордюрів, і заїжджати на невеликі перешкоди, у тому числі і без робіт переїжджає "лежачих поліцейських". Передні та задні ручні гальма для плавного гальмування.
Електровелосипед Minako V3 600W, 16Ah складного типу управляється дуже просто, ручка газу регулює швидкість, гніздо для зарядки має силіконову заглушку. Одна з головних переваг сучасного транспорту на електриці – не потрібно отримувати посвідчення водія!
Купили електровелосипед і поїхали!
На одному заряді велосипед може проїхати 60-80 км, залежно від навантаження на велосипед та їзди з педалюванням або без
Так! Цей велосипед має чарівну PASS-систему.
Крути педалі легко і проїжджай на заряді до 80 км, заощаджуючи заряд акумулятора)
Електровелосипед Minako V3 (20″, 600W, 60V,16Ah)
як для одного їздця, так і для перевезення дитини, дозволить вам заощадити час і весело прогулятися на свіжому повітрі. Дістатися на роботу не складе труднощів, навіть у спеку року ви не спітнієте, тому що не потрібно крутити педалі.
Складаний електровелосипед максимально зручний транспортний засіб, на одному заряді легко проїде 60 км. Експлуатація, паркування та зберігання вимагають менше витрат та простору.
Електровелосипед Minako V3 швидкісний та комфортний створений для безперешкодного пересування містом та поза ним!
Досить вже мріяти про модний, сучасний і дешевий засіб пересування.
Характеристики:
- Номінальна потужність мотора 500W
- Максимальна Потужність двигуна 600W дозволить розвивати швидкість до 45 км/год із вагою 120 кг
- Ємність акумулятора 60V, 16Ah
- На одному заряді можна проїхати від 60 до 80 км
- Швидка зарядка від розетки 220V дозволить зарядити акумулятор за 6 годин
Додаткові особливостi:
- Для дорослих та дітей
- Барабанна гальмівна система.
- Наявність другого сидіння
- Відмінний засіб пересування на далекі дистанції з ефективною економією бюджету по відношенню до автомобіля.
- Електровелосипед є екологічним видом транспорту і не шкодить навколишньому середовищу.
- Невеликі габарити збільшать маневреність у місті, що дозволить уникнути пробки та комфортно досягти пункту призначення.
- Відсутність необхідності отримання спеціального дозволу на застосування електровелосипеда
Розмір 1540 х 640 х 1100 мм
| Основні атрибути |
| Виробник | Minako |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Матеріал рами | Метал |
| Діаметр колеса | 20 мм |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Підніжка |
| Вага | 22 кг |
| Колір | Сріблястий |
| Потужність електродвигуна | 600 Вт |
| Рік випуску | 2023 |
| Час зарядки | 6 година |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 35 км/год |
| Стан | Новий |
После получения товара, может потребоваться самостоятельная сборка электровелосипеда.
Как это сделать подробно расписано в статье:
Купити
Електровелосипед Minako V4 Двомісний 20″ (16000 Ah 60V; 600W) +PASS-система за низькими цінами в Україні можна в інтернет-магазині ФанСмарт, продаж недорого з доставкою по областях України: Київ, Вінниця, Дніпро, Кривий Ріг, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Львів, Луцьк, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Інтернет-магазин FunSmart пропонує замовити Електровелосипед Minako V4 Двомісний 20″ (16000 Ah 60V; 600W) +PASS-система, переглянути повний опис, детальні характеристики, фото товару та актуальні ціни зі знижками на 2026 рік.
Купити електровелосипеди в Україні недорого. Продаж електровелосипедів за низькими цінами та доставка «Нова пошта» (Nova Poshta) безпосередньо від імпортера. Самовивіз з м. Одеса